Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Söke evden eve nakliyat denilince ilk akla gelen konu bir evden başka bir eve taşınmaktır. Ancak bu sektörü aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmetleri ile de ilgilenmekte, iş yeri sahiplerinin ofis eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması konusunda da hizmet vermektedir. Ev taşıma hizmeti ise, firmamızı tercih etmeniz durumunda, şehir içi ya da şehirlerarası olabilmektedir.

Söke Evden Eve Nakliye Firmaları

Şehirlerarası taşımacılık daha üstün bir hassasiyet gerektirmekle birlikte, özel nakliyat araçlarımız ve bu araçların sürücüleri sayesinde eşyalarınız Türkiye’nin bir ucundan diğer bir ucuna kadar hiçbir zarar görmeden ulaştırılıp yeni evinize yerleştirilir. Söke şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti genellikle öğrenciler ve iş sebebiyle şehir değiştirmek zorunda kalan kişiler tarafından ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır.

Söke şehiriçi nakliyat hizmeti de vermekte olan firmamız aracılığıyla eşyalarınızı konforlu ve güvenli bir şekilde taşıtma imkanına sahipsiniz. Söke şehir içi evden eve nakliye işlemleriniz için üzerinde durulması gereken birkaç nokta vardır. Bu noktalardan en önemlisi ise, taşınacağınız binaların yüksekliğidir. Şimdilerde apartman yönetmeliklerine göre, taşınma esnasında dahi apartman sakinlerine rahatsızlık vermemek gerekmektedir.

Söke Evden Eve Nakliye Şirketleri

Eski anlayışa göre, apartman kapısından çıkartılan eşyalar çalışanların sırtında yüksek katlardan aşağı indirilmekte idi. Ancak bu hem apartman sakinlerinin huzuru hem de eşyalarınızın güvenliği açısından uygun bir yöntem değildir ve çok yüksek katlar söz konusu olduğunda firmamız tarafından asla tercih edilmemektedir.

Söke sigortalı eşya taşımacılığı hizmetinden faydalansanız dahi, eşyalarınız sadece araç içinde iken sigorta kapsamında sayıldıklarından, apartmanda yaşanabilecek herhangi bir durum eşyalarınızı maddi anlamda güvence altına almaz. Söke evden eve nakliyat ile her biri ambalajlanmış olan eşyalarınızın asansörlü nakliyat ile taşınması sırasında, eşyalar daha yeni evinize ulaşmadan asansörün kurulumu ve kontrolü gerçekleştirilmiş olur.